||>  
 
    O nás  
 
   

 

    

Projekt Helpless,o.p.s.

Naše společnost byla založena v roce 2007. Díky tomu, že máme vlastní zkušenosti se zdravotním i mentálním postižením, dobře víme, jak důležitá je první pomoc pro lidi, kteří se dostali do situace, kdy potřebují informace a kontakty na přesně cílenou podporu. Proto jsme se rozhodli vytvořit komplexní informační webové stránky pro všechny potřebné lidi s nejčastějšími zdravotními komplikacemi. Naším cílem je informovat o možnostech všech popsaných skupin v léčbě a zapojení do normálního života. Co nejjednodušším způsobem poskytnout kontakty na centra pomoci, orientaci v možnostech využití státních sociálních podpor, dostupnost zdravotních pomůcek a ostatních možností, které jsou uvedeny v základní nabídce.

Náš program se nezabývá jenom tvorbou a aktualizací našich webových stránek.

Na Zbraslavi v Praze 5, jsme vybudovali centrum pro využití volného času lidí s postižením. Samozřejmě, že nás mohou navštívit i zdraví spoluobčané a je jenom dobře, když si mezi sebou všechny skupiny porozumí.
Otevřeno je každou sobotu a neděli od 10. do 18. hod. Program je vytvořen pomocí odborných asistentů a zaměřuje se především na výtvarnou dílnu, kde se vytváří zajímavá díla, která se hned v centru prezentují na prodejní výstavě. Dále se budeme zaměřovat na výuku základů práce s PC (psaní dopisů a posílání korespondence přes email., hraní PC her apod.). Návštěvníci si mohou přinést CD nebo DVD. Promítá se přes DVD projektor na plátno.

Dalším naším cílem je vytvořit kvalitní informační cestovní agenturu pro lidi s postižením, která by zájemce informovala o možnostech rekreace v závislosti na jejich zdravotnímu postižení.

V blízké budoucnosti uvedeme na našem webu velmi cílenou a konkrétní seznamku pro všechny kategorie uvedené na našem webu. Snažíme se konstrukci seznamky vytvořit tak, abychom omezili počet zklamaných klientů a každý zájemce o seznámení měl co největší šanci najít vhodného partnera, kamaráda, kolegu na výlety nebo tanec apod.

 
Aktuality:
 
Žádné nové aktuality!
 
Aktivní diskuse:
 
 
Pozvánky:
 
V blízké době není v plánu žádná akce!
 
Výroční zprávy:
 
Procesní audit

Výroční zpráva 2014

Výroční zpráva 2013

Výroční zpráva 2012

Výroční zpráva 2011

Výroční zpráva 2010

Výroční zpráva 2009

Výroční zpráva 2008

 
Registrace firem:
 
Informace o registraci, pravidlech zviditelnění a umístění loga firmy. zde
 
Sponzoři:
 

Zde může být Vaše reklama! kontakt